Mažoretky mistryněmi světa!
Dvojnásobné mistryně světa – mažoretky z Holešova slaví senzační úspěch!
S velkou radostí a obdivem oznamujeme, že Mažoretky z Holešova dosáhl\ mimořádného úspěchu na mistrovství světa v Turíně.
Dívky získaly zlato hned ve dvou kategoriích – Exhibition Corp Youth a Traditional Corp Youth!
Mažoretky nejsou disciplínou, která by se často dostávala do širšího povědomí veřejnosti. Přesto si jejich úspěchy a nasazení zaslouží naši pozornost a uznání. Tyto mladé dívky obětovaly polovinu svých prázdnin intenzivnímu tréninku, aby každý krok a pohyb byl perfektní.
Výsledek jejich tvrdé práce a odhodlání se projevil na mistrovství světa v Turíně, kde se jim začátkem srpna podařilo prosadit mezi těmi nejlepšími týmy a získat nejcennější trofej – titul mistryň světa, a to hned ve dvou kategoriích.
Jsme hrdí, že můžeme stát při těchto talentovaných a pracovitých dívkách a přejeme jim, aby jejich úspěchy byly inspirací pro všechny, kdo věří, že vytrvalost a týmový duch dokážou dosáhnout velkých věcí.
Gratulujeme, Lentilky!